Medik8 SKINRÖLLA | medikan

Medik8 SKINRÖLLA

top_banner_mikro

Medik8 SKINRÖLLA – wszystko o naszym urządzeniu do mikronakłuwania

medik8Medik8 Skinrolla

Urządzenie Medik8 SKINRÖLLA jest następcą jego poprzednika Medik8 Titanium Dermaroller. Obecne urządzenie spełnia wszystkie warunki Komisji Europejskiej jako urządzenia medycznego i tym samym uzyskał MEDYCZNY Certyfikat CE (0088). W dniu dzisiejszym jest pierwszym europejskim Dermarollerem z tego typu certyfikatem. Krajem pochodzenia Medik8 SKINÖLLA jest Wielka Brytania.

CO OFERUJE NAM Medik8 SKINÖLLA?

Dotychczas nam znany Medik8 Titanium Dermaroller przeszedł bardzo poważną transformację. Zmienił się nie tylko materiał budulcowy tego urządzenia, ale także doszły elementy, które wymuszone zostały przez przepisy Komisjii Europejskiej dotyczące przede wszystkim bezpieczeństwa w jego użutkowaniu.

Medik8 SKINRÖLLA z całą pewnością nie stracił na tej transformacji, gdyż liczba wykonywanych zabiegów tym urządzeniem się nie zmnieniła. W dlaszym ciągu możemy poczekiwać, że mikroigły wystarczą nam do 180 razy (w obszarze twarzy). Jeśli jednak zabiegom będziemy poddawać więcej obszarów niż twarz, to głowica będzie się zużywać szybciej. Producent informuje, że przy nawet codziennym stosowaniu Dermarollera możemy oczekiwać, że wytrzyma ona od 3 do maksymalnie 6 miesięcy.

medik8 skinrolla

JAKIMI DŁUGOŚCIAMI MIKROIGIEŁ DYSPONUJE Medik8 SKINÖLLA?

W segmencie dostępnych długości mikroigieł do użytku domowego czy też profesjonalnego polityka producenta zmieniła się w następujący sposób:

  • dla użycia domowego – 0.2mm / 0.3mm
  • dla użycia profesjonalnego – 0.5mm / 1.0mm / 1.5mm / 2.0mm / 3.0mm

W tym miejscu pragniemy poinformować, że zgodnie z polityką producenta oraz wytycznymi Komisji UE nie udostępniamy Dermarollerów dedykowanych dla profesjonalistów osobom do użytku domowego. 0.5mm / 1.0mm / 1.5mm / 2.0mm / 3.0mm NIE są mikroigłami, które mogą być rozprowadzane wśród klientów indywidualnych. Wiąże się to przede wszystkim z bezpieczeństwem potencjalnego użytownika.

Czytaj Więcej »

CO NOWEGO W Medik8 SKINÖLLA?

Nabywając Medik8 SKINÖLLA zaopatrujesz się w solidnie przygotowany zestaw wyposażony we wszystko czego potrzebujesz do:

A. przechowywania urządzenia

B. dezynfekcji urządzenia

C. oczyszczania urządzenia

Oto elementy, które znajdują się w zestawie startowym:

1x ergonomiczna rękojeść
1x głowica 0.2mm lub 0.3mm (192 mikroigły)
1x futerał podróżny
1x łaźnia oczyszczająca dla głowicy
1x  płyn dezynfekujący 100ml
2x  płyn czyszczący 15ml

medik8 skin-rolla2

Medik8 SKINÖLLA TO TAKŻE WYGODNY SYSTEM GŁOWICOWY!

medik8-skinrolla

Już nie musisz za każdym razem nabywać całego nowego Dermarollera po zużyciu poprzedniego. Teraz łatwo i szybko wymienisz głowicę, która posłuży na kolejne nawet 180 zabiegów.

medik8-skinrolla-glowica3

Głowicę urządzenia możesz wymieniać oscylując między długościami mikroigieł 0.2mm i 0.3mm.

medik8-skinrolla-glowica2

Każda głowica wyposażona jest w łaźnię oczyszczającą, która pełni także dla niej rolę stosownego futerału. Głowica w łaźni jest sztywno osadzona co uniemożliwia mikroigłom kontakt z podłożem twardym co ma wpływ na zachowanie ich żywotności oraz bezpieczeństwo zabiegów.

Medik8 SKINÖLLA TO RÓWNIEŻ JESZCZE LEPSZA DEZYNFEKCJA URZĄDZENIA!

płyn_dezynfekujący_skinrolla

Płyn dezynfekujący, w tym przypadku spray SKINRÖLLA jest już standardowym elementem każdego zabiegu z użyciem Dermarollera. Produktu tego należy używać zarówno przed jak i po zabiegu starannie spryskując głowicę urządzenia.

Zupełnie NOWYM elementem w dbałości o czystość urządzenia jest docelowe oczyszczanie głowicy, które należy wykonać co 5 zabiegów.
Do procedury tej wykorzystana zostaje wspomniana już przez nas wcześniej łaźnia oczyszczająca.

Opis Pprocedury Oczyszczania »

W zestawie startowym wraz z Dermarollerem znajdują się dwa pojemniczki tego płynu (każdy po 15ml). Dostępna jest także jego większa pojemność naszej ofercie na sklepie internetowym.

NOWY! – Specjalistyczny Płyn Oczyszczający

płyn_dezynfekujący_skinrolla