Co to jest Dermaroller? | medikan

Co to jest Dermaroller?

top_banner_mikro

Dermaroller jest uniwersalnym urządzeniem wykorzystywanym w terapii mikronakłuwania. Ma on cylindryczny korpus (głowicę) z kompletem precyzyjnych mikroigieł ułożonych rzędami, które z łatwością przenikają wierzchnie warstwy skóry bez jej drastycznego uszkodzenia lub krwawienia (0.2 / 0.3mm, rzadko 0.5mm). Drugi element stanowi rękojeść, która dobrze wyprofilowana pozwala na łatwe i prawidłowe wykonanie zabiegu.

Oferowane przez nas urządzenie to Medik8 SKINRÖLLA, którego producentem jest Barnel Medical Devices Ltd. w Wielkiej Brytanii. Stanowi on jeden z najbardziej trwałych narzędzi tego typu obecnie na rynku. Wyposażony został w 192 mikroigły sytuowane w 24 rzędach – w każdym po 8 równo ułożone sztuki. Głowica urządzenia jest wymienna. Jej żywotność to blisko 180 zabiegów (liczba ta dotyczy zabiegów w obrębie twarzy). Liczba ta będzie mniejsza jeśli tą samą głowicą poddane zostaną dodatkowe obszary ciała.

Medik8 SKINRÖLLA POSIADA MEDYCZNY CERTYFIKAT CE JAKO PIERWSZE EUROPEJSKIE URZĄDZENIE TEGO TYPU.

Głowica urządzenia jest nitowana. Zastosowanie takiej struktury budulcowej Dermarollera ma przede wszystkim uniemożliwić wypadanie mikroigieł na zewnątrz. Gwarantuje to, że żadna z igiełek nie pozostanie w skórze podczas któregoś z zabiegów.

Medik8 SKINRÖLLA ze względu na swą jakość zdobył uznanie wielu profesjonalistów na całym świecie.

Więcej informacji na temat urządzenia Medik8 SKINÖLLA

Sprawdź »

Medik8 SKINÖLLA