Opinia klientki: Pierwsze efekty dzięki Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm | medikan

Opinia klientki: Pierwsze efekty dzięki Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm

Nasz Blog medikan.pl

Opinia klientki: Pierwsze efekty dzięki Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm

OPINIA

Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm + kosmeceutyki Medik8

Z dniem wczorajszym otrzymaliśmy następującą wiadomość, której właścicielka jest od niedawna szczęśliwą posiadaczką medycznie certyfikowanego Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm.

Witam,
bardzo dziękuję za korektę dawek kosmetykow i za informacje odnośnie mikronakłuwania ciała.
Nie wiem czy to nie autosugestia, ale jestem po 5 zabiegach mikronakłuwania twarzy i wydaje mi się że widzę juz poprawę jakości skóry, jest jakby grubsza, bardziej napięta i gładka. Tak że mam motywację do kontynuacji zabiegów. A kosmetyki są rewelacyjne.

Powyżej cytowana autorka dokonała wyboru długości mikroigieł, która uważana jest przez większość użytkowników Dermarollera za bezskuteczną.

Jak widać zostało wykonanych 5 pierwszych zabiegów. Wprowadziliśmy drobne korekty w stosuknu do ilości aplikowanych serum. Na pierwszy rezultat nie musieliśmy długo czekać.

Kolejnym etapem jest nasycenie skóry związkami aktywnymi zawartymi w serum, aby doszło do możliwie wysokiej syntezy struktur kolagenowo-elastynowych.

Nasza kolejna zadowolona klientka otwarcie konsultuje z nami wszystkie aspekty, o które chciałaby się poradzić w segmencie bezpiecznie wykonywanych zabiegów.

Jesteśmy do dyspozycji :)