Lipiec | 2015 | medikan

Monthly Archives: Lipiec 2015

Nasz Blog medikan.pl

Uporczywy trądzik – opinia naszej klientki

Leczenie trądziku w warunkach domowych kosmeceutykami Medik8.

Niedawno otrzymaliśmy wiadomość na naszą skrzynkę wraz z poniżej zacytowaną treścią.

Zanim przeczytają ją Państwo  prosimy uwzględnić, że nasza klientka boryka się z trądzikiem, który cyklicznie w różnych odstępach czasu pojawia się na skórze twarzy. Pomimo wielu zaniegów z udziałem konkretnie stężonych kwasów w salonach kosmetycznych problem trądziku zawsze powracał w różnym natężeniu.

Niestety co jest podłożem nawracającego stanu trądzikowego nie wiemy. Możemy przypuszczać, że jest to bakteria, nieprawidłowa praca hormonów lub wątroby, która usiłuje pozbyć się toksyn.

Naszym zaleceniem za wstępie okazały się dwa produkty:

Medik8 betaCleanse – SPRAWDŹ TUTAJ

Medik8 beta GEL – SPRWADŹ TUTAJ

Warunkiem prawidłowego działania jest, aby bardzo starannie wykonać oczyszczanie twarzy pianką Medik8 betaCleanse (podczas mycia należy wykonać bardzo staranny masaż twarzy w celu uaktywnienia znajdujących sie w nim kwasów) a następnie nałożyć miejscowo nastany zapalne serum Medik8 betaGEL.

Dzień Dobry,
Piszę do Państwa, gdyż tak jak obiecywałam chciałabym poinformować o efektach leczenia mojego trądziku. Kosmetyki, które Państwo mi zalecili okazały się dla mnie fenomenalne. Ja w życiu nie sądziłam, że chociaż w minimalnym procencie uda mi się zaleczyć mój stan. Znają Państwo moją całą historię jaką przebyłam zanim trafiłam na Was. Nie mogę uweżyć, że nawet jeszcze nie skończyłam tych opakować a już widzę po skórze, że ten trądzik nie jest tak intensywny.

Chciałabym szczegónie podziękować Pani Ani za wszystkie rozmowy telefoniczne. Bardzdo dużo informacji zostało mi przekazanych.

Pomimo moich sporych wątpliwości przed dokonaniem zakupu kosmetyków jakie zostały mi przez Was polecone wiedziałam, że zostałam potraktowana indywidualnie podczas pierwszej telefonicznej konsultacji.

Jestem niezwykle zadowolona i z efektu kosmetyków i z obsługi

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Oczywiście jeśli chodzi o konsultację, to jesteśmy do dyspozycji :)