Opinie Naszych Klientów | medikan

Category Archives: Opinie Naszych Klientów

Nasz Blog medikan.pl

Uporczywy trądzik – opinia naszej klientki

Leczenie trądziku w warunkach domowych kosmeceutykami Medik8.

Niedawno otrzymaliśmy wiadomość na naszą skrzynkę wraz z poniżej zacytowaną treścią.

Zanim przeczytają ją Państwo  prosimy uwzględnić, że nasza klientka boryka się z trądzikiem, który cyklicznie w różnych odstępach czasu pojawia się na skórze twarzy. Pomimo wielu zaniegów z udziałem konkretnie stężonych kwasów w salonach kosmetycznych problem trądziku zawsze powracał w różnym natężeniu.

Niestety co jest podłożem nawracającego stanu trądzikowego nie wiemy. Możemy przypuszczać, że jest to bakteria, nieprawidłowa praca hormonów lub wątroby, która usiłuje pozbyć się toksyn.

Naszym zaleceniem za wstępie okazały się dwa produkty:

Medik8 betaCleanse – SPRAWDŹ TUTAJ

Medik8 beta GEL – SPRWADŹ TUTAJ

Warunkiem prawidłowego działania jest, aby bardzo starannie wykonać oczyszczanie twarzy pianką Medik8 betaCleanse (podczas mycia należy wykonać bardzo staranny masaż twarzy w celu uaktywnienia znajdujących sie w nim kwasów) a następnie nałożyć miejscowo nastany zapalne serum Medik8 betaGEL.

Dzień Dobry,
Piszę do Państwa, gdyż tak jak obiecywałam chciałabym poinformować o efektach leczenia mojego trądziku. Kosmetyki, które Państwo mi zalecili okazały się dla mnie fenomenalne. Ja w życiu nie sądziłam, że chociaż w minimalnym procencie uda mi się zaleczyć mój stan. Znają Państwo moją całą historię jaką przebyłam zanim trafiłam na Was. Nie mogę uweżyć, że nawet jeszcze nie skończyłam tych opakować a już widzę po skórze, że ten trądzik nie jest tak intensywny.

Chciałabym szczegónie podziękować Pani Ani za wszystkie rozmowy telefoniczne. Bardzdo dużo informacji zostało mi przekazanych.

Pomimo moich sporych wątpliwości przed dokonaniem zakupu kosmetyków jakie zostały mi przez Was polecone wiedziałam, że zostałam potraktowana indywidualnie podczas pierwszej telefonicznej konsultacji.

Jestem niezwykle zadowolona i z efektu kosmetyków i z obsługi

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Oczywiście jeśli chodzi o konsultację, to jesteśmy do dyspozycji :)


Nasz Blog medikan.pl

Opinia klientki: Pierwsze efekty dzięki Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm

OPINIA

Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm + kosmeceutyki Medik8

Z dniem wczorajszym otrzymaliśmy następującą wiadomość, której właścicielka jest od niedawna szczęśliwą posiadaczką medycznie certyfikowanego Medik8 SKINRÖLLA 0.3mm.

Witam,
bardzo dziękuję za korektę dawek kosmetykow i za informacje odnośnie mikronakłuwania ciała.
Nie wiem czy to nie autosugestia, ale jestem po 5 zabiegach mikronakłuwania twarzy i wydaje mi się że widzę juz poprawę jakości skóry, jest jakby grubsza, bardziej napięta i gładka. Tak że mam motywację do kontynuacji zabiegów. A kosmetyki są rewelacyjne.

Powyżej cytowana autorka dokonała wyboru długości mikroigieł, która uważana jest przez większość użytkowników Dermarollera za bezskuteczną.

Jak widać zostało wykonanych 5 pierwszych zabiegów. Wprowadziliśmy drobne korekty w stosuknu do ilości aplikowanych serum. Na pierwszy rezultat nie musieliśmy długo czekać.

Kolejnym etapem jest nasycenie skóry związkami aktywnymi zawartymi w serum, aby doszło do możliwie wysokiej syntezy struktur kolagenowo-elastynowych.

Nasza kolejna zadowolona klientka otwarcie konsultuje z nami wszystkie aspekty, o które chciałaby się poradzić w segmencie bezpiecznie wykonywanych zabiegów.

Jesteśmy do dyspozycji :)


Nasz Blog medikan.pl

Opinia klientki: dziękuję za pomoc!

OPINIA

Dziękujemy za kontakt i słowa uznania

Więcej opinii otrzymujemy drogą mailową. Niektóre z nich będziemy publikować anonimowo.

Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas. Zamierzam dostosować się do wszystkich porad. Ostatnie zalecenia bardzo mi pomogły. Nie widzę już podrażnień, skóra się bardzo uspokoiła. Nie sądziłam, że można chronić i utrzymywać efekt w okresie letnim kiedy to nie stosuje się rollera. Praca z retinolem bardzo korzystnie wpłynęła na moją skórę. Po zużyciu Retinol 3TR korzystam teraz z Retinol 6TR i przyznam, że po skórze nie widzę żadnego podrażnienia. Zapewne bez rozmowy z Państwem zakupiłabym od razu 6TR. Interesuje mnie też używanie ptoduktów do oczyszczania z kwasami. Słyszałam wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Również Państwo w bardzo ciekawy sposób podchodzą do tego. Z penością się skontaktuję w celu szerszego omówienia, gdyż chciałabym to połączyć z rolowaniem oraz z serum od Państwa jakie mam.

Jeszcze raz dziękuję.

 

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

W przypadku pytań prosimy o kontakt :)


Nasz Blog medikan.pl

Opinia Klientki: 1.0mm to ciągle mało!

OPINIA

Nie unikamy negatywnych opinii

Z uwagi na dużą częstotliwość SPAMu rozsyłanych przez różnych użytkowników internetu moderujemy wszystkie opinie i wpisy przesyłane przez Państwa poddawane są moderacji.

Chcielibyśmy przedstawić jedną z opinii, która do nas napłynęła w ostatnich dniach.

Nie zgadzam sie z pozytywnymi komentarzami na temat dużej wiedzy i kompetentych porad. Ja uważam że informacje nie są rzetelne. zwyczajne naciąganie na kupno.Pani doradziła mi że na blizny zanikowe po tradziku sprawdzi się dermaroller 1 mm gdzie jest to kpina bo mój lekarz dermatolog powiedział że taki rozmiar nie dociera nawet do do skóry właściwej i jak można tak łudzić osobę którę z zaufaniem zwraca się o pomoc( ? ) Po za tym rumień po zabiegowy wykonany po zabiegu może sie utzrymywać nawet do tygodnia jeśli zrobi się intensywny zabieg a takie zabiegi trzeba robić dla zanikowych blizn.. na co “MEDIKAN” był zaskoczony i już wmawiano mi uszkodzenie skóry i zastosowanie ich preparatów z najdroższej półki gdzie można takie rzeczy załagadzać zwykłą wazeliną.. Po prostu naciąganie i nie wiedza. jeśli ktoś ma taki problem jak ja to dermatolog zaleca 2 mm jedynie takimi igłami możemy cos uzyskać , mniejsze nie są warte po 1 pieniędzy po 2 rezultatu po 3 cierpienia.. JEDYNY + to szybki kontakt. A co do kosmetyków to leżą na półce i czekają na swój czas więc nie mogę się wypowiedzieć.

Niezmiernie nam przykro, że mimo naszego wieloletniego doświadczenia w mikronakłuwaniu nie okazaliśmy się pomocni w rozwiązaniu Pani problemu. Jeszcze bardziej nam przykro, że w dążeniu do swojego celu pominęła Pani kompletnie połowę informacji, która została przekazana podczas konsultacji. Wspominaliśmy w niej jasno, że zanim przystąpi się do pełnowymiarowych zabiegów mikronakłuwania należy wybudować tolerancję skóry. Powiedzieliśmy Pani także jak wykonać tego typu procedurę.

Czy Pani lekarz:

  • poinformował o procedurze budowy tolerancji skóry na mikronakłuwanie zwłaszcza tak zaawansowanymi mikroigłami?
  • powiedział, że zbyt agresywne stosowanie Dermarollera podczas pierwszych zabiegów (w tym i zastosowanie zbyt długich mikroigieł) wiąże się z powstaniem często nieustępujących blizn?

Mimo wszelkich niezbędnych przekazanych konsultacyjnie informacji wykonane zostały przez Panią bardzo intensywne zabiegi. Doskonale mamy świadomość jak wygląda skóra po takim zabiegu i z uwagi na nasz profesjonalizm i troskę o bezpieczeństwo nie będziemy polecać naszym klientom wazeliny, gdyż producent zaleca i oferuje specjalistyczny krem opracowany laboratoryjnie w celu zaleczenia i regeneracji skóry po zabiegach post kosmetyczno-estetycznych – Medik8 Ultimate Recovery.

Krem ten też wchodzi w skład naszych zestawów do mokronakłuwania typu PREMIUM

Pozwolimy sobie nadmienić, że przy odpowiednim doświadczeniu w mikronakłuwaniu blizny potrądzikowe z powodzeniem można zaleczyć z użyciem igieł 0.5mm.

Nie zgodzimy się również, że dopiero mikroigły 2.0mm docierają do skóry właściwej. To, na jakiej głębokości usytuowana jest skóra właściwa determinuje grubość naskórka. Czynnikiem względnie miarodajnym jest występowanie krwawienia podczas mikronakłuwania, gdzie na uwadze należy mieć fakt, że zakończenia naczyń krwionośnych potrafią być w skórze właściwej usytuowane na różnych wysokościach.

 

Dziennie otrzymujemy kilka wiadomości od klientek, gdzie z treści dowiadujemy się o różnych praktykach profesjonalistów wykonywujących mikronakłuwanie. Wiadomości te to przede wszystkim skargi i prośby o pomoc. Kierując się do nas każda z tych Pań oraz Panów wie, że u nas nie otrzyma odpowiedzi pt. wazelina, ale zalecone zostaną produkty, które z naszą skórą stykają się codziennie z tytułu ich efektywności.