Medik8 | medikan

Category Archives: Medik8

Nasz Blog medikan.pl

Czy Retinole od Medik8 można stosować latem?

OPINIA

Retinole od Medik8 a letnia pielęgnacja skóry

Wiele naszych klientów chcąc odpowiednio przygotować się do pielęgnacji skóry w okresie letnim odstępuje od opcji używania Retinolu z obawy przed nadmiernym podrażnieniem oraz możliwością wystąpienia przebarwień.

Mając doświadczenie w pracy z kosmeceutykami Medik8 odpowiadamy, że w przypadku tych produktów nie ma obawy, aby wyżej wymienione dolegliwości miały miejsce jeśli serum będziemy stosować wyłącznie na NOC.

Jeśli są mimo wszystko pewne obawy przed praktykowaniem witaminy A podczas lata, to informujemy, że najbezpieczniejszym stężeniem Retinolu, jakie można stosować wówczas jest to 0,3%.

Obecnie Medik8 posiada w swojej ofercie aż 4 różne stężenia Retinolu:

Retinol EYE TR

Medik8 Retinol EYE TR

0,1%

Zobacz produkt w sklepie »

Retinol 3TR

Medik8 Retinol 3TR

0,3%

Zobacz produkt w sklepie »

Retinol 6TR

Medik8 Retinol 6TR

0,6%

Zobacz produkt w sklepie »

Retinol 10TR

Medik8 Retinol 10TR

1,0%

Zobacz produkt w sklepie »

Przygotowując się do lata pamiętajmy koniecznie o zabezpieczeniu naszej skóry przed działaniem promieni słonecznych. Bardziej efektywnym rozwiązaniem niżeli powszechnie dostępne kremy z filtrami chemicznymi okazują się filtry naturalne do których wykorzystywane są minerały mające dużo dłuższe działanie niż filtry chemiczne.

Medik8 posiada specjalnie dedykowany krem z filtrami naturalnymi, który jednocześnie nawilża skórę. Jest to Medik8 Phisical Sunscreen SPF30.

Medik8 Physical Sunscreen SPF30

Zobacz produkt w sklepie »


Nasz Blog medikan.pl

Przewodnik aplikacji kosmeceutyków Medik8 w pigułce!

przewodnik_aplikacji_medik8

Teraz z łatwością można sprawdzić, który preparat Medik8 można stosować rano i/lub wieczorem. Zweryfikujesz także bardzo szybko jaki produkt jest przeznaczony dla Twojego rodzaju skóry.

Sprawdź koniecznie czy nasza pigułka okaże się dla Ciebie pomocna!

ZOBACZ